Jaunumi
Uzmanību!Rītdienas treniņš pārliks

CHECK OUR UPDATED ROSTER 0

Šonedēļ Ludzā un Tērvetē noslēdzās Latvijas jaunatnes handbola izlašu pirmssezonas treniņnometnes. Desmit dienas Ludzā savu sportisko meistarību treneru Andreja Narnicka un Ivara Serafimoviča vadībā pilnveidoja 1998. un 1996. gadā dzimušie izlases kandidāti, savukārt Tērvetē tikpat ilgi treneres Vita Brikmane un Linda Karloviča strādāja ar 1998. gadā dzimušo meiteņu izlasi.

Abās nometnēs sportisti piestrādāja pie fiziskās sagatavotības, kā arī pilnveidoja tehniskos un taktiskos handbola paņēmienus.
“Jaunie sportisti nometnēs pavadīto laiku uztvēra ar augstu motivāciju, jo tā bija iespēja treneriem redzēt visus spēlētājus vienkopus un līdzīgos konkurences apstākļos noteikt tuvākās rezerves nākamajai sezonai,” pastāstīja Latvijas izlašu direktors Renārs Līcis.
Tērvetē treniņprocesā ar meitenēm tika piesaistīts arī Latvijas izlases treneris Dmitrijs Bražņikovs.
1996. gadā dzimušo zēnu izlase (LAT-96) šogad startēs Latvijas Virslīgas čempionātā, 1996. gadā dzimušie (LAT-98) piedalīsies Latvijas 1. līgas čempionātā, savukārt 1998. gadā dzimušo meiteņu izlase (LAT-98) startēs Latvijas Virslīgas čempionātā.

NOMETŅU DALĪBNIEKI

1998. gadā dzimušo meiteņu izlase (LAT-98)
Simona Ārmane, Ieva Lapsa, Madara Jugāne, Agnija Malceniece, Gita Kaulakane, Kristiāna Skudra (Jēkabpils), Dinija Purviņa, Laura Ziemele (Dobele), Lāsma Zagorska (Ludza), Asnate Egle, Sanda Veide, Anete Podniece, Una Lauce (Tērvete), Inese Umjarova (Salaspils)
Galvenā trenere: Vita Brikmane
Trenere: Linda Karloviča
1998. gadā dzimušo zēnu izlase (LAT-98)
Igors Ignatjevs, Andrejs Birjukovs, Norberts Slavinskis (Vangaži), Kristers Rihards Ozols, Kims Berezovojs, Jānis Zvejnieks, Uldis Jansons (Tērvete), Ričards Kapcovs (Rīga), Uvis Strazdiņš (Skrīveri), Ņikita Pančenko (Ikšķile), Intars Jomants, Erlends Bergmanis, Artis Križjus, Gvido Bulvāns (Auce), Elvijs Kušners, Jānis Noviks, Anrijs Rubins, Vadims Dukšts, Artūrs Skovna, Raivis Gorbunovs, Mārtiņš Stepuļenoks Stukanovs, Kristaps Logins (Ludza)
Galvenais treneris: Ivars Serafimovičs
Treneris: Andrejs Narnickis
1996. gadā dzimušo zēnu izlase (LAT-96)
Toms Paipals, Roberts Arājs (Rīga), Toms Lielais, Jānis Jasaitis, Rihards Aņisimovs, Helvijs Bunkus, Ingus Kivlenieks (Skrīveri), Ričards Jablonskis (Jūrmala), Renāts Hovratovičs (Dobele), Nils Remess (Vaiņode), Mārcis Mežulis (Auce), Valdis Trukšāns, Rolands Ļebedevs, Mārtiņš Greckis, Andrejs Zinovjevs, Iļja Skopincevs, Pjotrs Borisenko, Eduards Urbanovičs (Ludza)
Galvenais treneris: Andrejs Narnickis
Treneris: Ivars Serafimovičs

"Playgineering Team’s Extreme Progress: 3 HUGE Updates and a Tablet App Launch! "by @Anrijs_Brencans on @LinkedIn https://t.co/dmdlMSd0X5

Spēles

    Notikumi