Jaunumi
Uzmanību!Rītdienas treniņš pārliks

TEAM GETTING READY FOR THE UPCOMING SEASON 0

2014. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas U-18 izlase šodien Vīnē tika ielozēta 9. grupā, kur par vienu ceļazīmi uz finālturnīru sacentīsies ar Baltkrievijas un Itālijas vienaudžiem.

 

Kvalifikācijas turnīra spēles Latvijas U-18 izlase aizvadīs no 10. līdz 12. janvārim, spēļu norises vieta būs zināma vēlāk (priekšroka ir Baltkrievijai). Eiropas čempionāta finālturnīrs no 14. līdz 24. augustam notiks Polijā.
Latvijas U-18 izlases galvenais treneris ir Ludzas speciālists Andrejs Narnickis, treneris – Ivars Serafimovičs. Gatavojoties kvalifikācijas turnīra spēlēm, mūsu handbolisti kā komanda LAT-96 startēs Latvijas Virslīgas čempionātā, ka arī aizvadīs vairākus pārbaudes turnīrus, sacenšoties ar Lietuvas, Somijas un Igaunijas izlasēm.
Somijas izlase ielozēta 1. grupā kopā ar Vāciju, Portugāli un Ungāriju, Lietuvas – 4. grupā ar Spāniju, Čehiju un Ukrainu, bet Igaunija – 7. grupā kopā ar Serbiju, Melnkalni un Slovākiju.
U-18 izlozes rezultāti

 

 

"Playgineering Team’s Extreme Progress: 3 HUGE Updates and a Tablet App Launch! "by @Anrijs_Brencans on @LinkedIn https://t.co/dmdlMSd0X5

Spēles

    Notikumi